Spikeball

All the ins & outs

Tai Spikeball

Spikeball Roundnet yra žaidimas įkvėptas paplūdimio tinklinio. Žaidimą žaisti gali bet kas, ir nesvarbu ar esate pradedantysis, ar profesionalas, jums visada bus smagu. Žmonėms patinka žaisti Spikeball. Jis sparčiai populiarėja visoje Europoje kaip sporto šaka.

Kas yra Spikeball?

Spikeball galima apibūdinti kaip paplūdimio tinklinio versiją. Viskas ko tau reikia Spikeball žaidimui yra mažas kamuoliukas ir tinklas, kurie yra rinkinyje. Žaidimas žaidžiamas tarp dviejų komandų, kurioje turi būti po 2 žaidėjus. Skirtingai nei tinklinis, tinklas yra ištemptas tvirto rato viduje. Kamuolį smūgiuoti reikia ne per tinklą, o atmušti nuo tinklo.

_

Kaip žaisti?

Taisyklės

Žaidėjai juda aplink tinkląą, kad varžovams būtų kuo sunkiau pelnyti taškus. Pirmoji komanda surinkusi 21 tašką laimi žaidimą.Komandoms leidžiama iki trijų prisilietimų prie kamuolio, kol jie turi mušti į tinklą. Tinklas ištemptas rato viduje, kd kamuolys galėtų nuo jo atšokti, o žaidėjai turi iki trijų prisilietimų, kad pataikytų atgal į kamuolį.

Keturi žaidėjai sudaro kvadratą aplink tinklą. Įsitikinkite, kad stovite šalia savo komandos draugo ir priešais varžovą. Servuotojas (leidžiami du bandymai servuoti) smūgiuoja kamuolį link žaidėjo, stovinčio 180 laipsnių skersai kampu prie tinklo. Kai kamuolys paduodamas, žaidėjai gali bėgti bet kur, kad pelnytų taškų. Žaidimas tčsiams tol, kol viena komanda nesugeba įmušti kamuolio atgal į tinklą, arba, kai padaroma klaida (pvz: kamuolys paliečia tinklo kraštą arba atšoka į tinklą daugiau nei kartą). Laimi komanda pirmoji surinkusi 21 tašką!

_