YOU.FO

Visos smulkmenos

Tai yra YOU.FO

Vienu žvilgsniu lengva pasakyti, kad YOU.FO yra lakroso ir frisbio mišinys, tačiau tai tik istorijos pradžia. YOU.FO yra universalus ir saugaus atstumo sporto ir laisvalaikio žaidimas, kurį „lengva žaisti, smagu įvaldyti“. Žmonės YOU.FO apibūdina kaip linksmą, dinamišką ir įtraukiantį. Dėl šios priežasties žmonės iš įvairių kultūrų priima žaidimą YOU.FO.

Kas yra
YOU.FO?

YOU.FO – tai aerodinaminio žiedo mėtymas ir gaudymas specialiai sukurtomis lazdomis. Jis yra universalus ir gali būti žaidžiamas vienas prieš vieną arba komandose, laisvuoju stiliumi arba varžybomis, parke, miesto žaidimų aikštelėje ar paplūdimyje. Oficialus varžybų žaidimas žaidžiamas 3 prieš 3 arba 5 prieš 5, tačiau YOU.FO taip pat sukūrė daug mini žaidimų, kuriuos galima žaisti 1 prieš 1 arba 2 prieš 2 bet kokiu lygiu su šeima ir draugais.

_

Kaip žaisti?

_

YOU.FO galima žaisti laisvu stiliumi arba varžybomis, vienas prieš vieną arba komandomis.

Dinamiškas įdomus žaidimas (1 prieš 1 arba 2 prieš 2) yra „YOU.FO kvadratinis žaidimas“. Kiekvienas žaidėjas bando pelnyti įvartį įžemindamas žiedą priešininko aikštėje. Keiskite posūkius, kai žiedas pagaunamas arba kai žiedas nusileidžia už priešininko aikštės ribų. Žiedas turi būti mestas aukščiau pečių lygio ir laimi pirmasis žaidėjas, surinkęs 11 taškų.

Varžybos gali būti žaidžiamos 3 prieš 3 arba 5 prieš 5 ir vadinamos „YOU.FO Zone“. Taškas įskaitomas, kai vienos komandos narys sėkmingai pagauna žiedą savo varžovo taškų zonoje. Perduoti ir gaudyti galima tik su lazda, žaidėjams neleidžiama bėgti su žiedu ant lazdos (tik pasukti). Įdomiausia yra tai, kad žaidimas niekada nenutrūskta. Nėra jokių apribojimų, jei žiedas nukrenta ant žemės, į poziciją gali pretenduoti visi žaidėjai. Pirmasis žaidėjas, kuris įdeda raudoną lazdos galą į žiedą, periima jo valdymą.